Den plný sportu, prožitků a zábavy (23. prosince 2016)

Předvánoční čas vyzývá k harmonizaci dětské duše. A tak tradááá do suprového dne, kde akce střídala akci a od rána do večera jsme prožívali jedno dobrodružství za druhým. Sport, radost, prožitky, zábava. Dopoledne jsme věnovali nácvikům skoků, salt, přemetů a poletů vzduchem ve Freestyle Kolbence. Hopsali jsme v trampolínovém parku i do bazénů s molitanovými kostkami. Kromě rovnováhy a koordinace jsme tak trénovali i odvahu, sebedůvěru a emoční stabilitu při výstupech z komfortní zóny.

Skvěle započatý den pokračoval laserovými souboji v úžasné SciFi aréně, kde jsme dobývali nepřátelská území laserovými zbraněmi. A nakonec jsme si dopřáli vyřádění a relax v Aquaparku. Metali jsme salta ze skokánků, frčeli po tobogánech, řádili ve vodě i pod vodou, hráli babu v divoké řece a na konec se nahřívali v sauně. Parádně užitej den.

Skokanská sestava uprostřed trampolínového parku Sbírání odvahy před střemhlavým letem na krutopřísný skokánek Hopsáááá, to to krásně nakopává Skáčeme, přeskakujeme, padáme a trénujeme motoriku
Kompletní sestava naší předvánéční expedice v plné zbroji Sranda se nechá zažít klidně
i při cestování metrem
Vyzkoušeli jsme i dětské hrací
automaty při týmových hrách
Podvodní svět je celkem príma Hezký pozdrav z vánoční Prahy

Vojtovy polety Matějovy polety Patrikovy polety Řádíme v Aquaparku

Zpět - Fotogalerie ZIMA Zpět - Fotogalerie LÉTO   Zobrazit VŠECHNY FOTKY
Zpět - Fotogalerie ZIMA Zpět - Fotogalerie LÉTO  

Klepnutím myší zobrazíte fotku ve větší velikosti. Pro uložení fotky do svého PC klepněte na náhled fotky pravým tlačítkem myši a zvolte "uložit cíl jako" nebo "uložit odkaz jako".