Jarní prázdniny - Rokytnice nad Jizerou (25.-28. února 2016)

Skiareály v Rokytnici nás přivítaly skvělou sněhovou nadílkou a pevně utáhlými sjezdovkami. První den jsme věnovali tréninku carvingového oblouku na lyžích i na snowboardech, abychom si další dny mohli o to lépe vychutnat jízdu na dlouhých i širokých svazích Lysé hory.

Užili jsme si sněžení, oblačnosti, azůra i mlhy a zakusili i opalovací teploty kolem 15 stupňů. S pár odolnými jedinci jsme vzali ztečí i vrchol Lysé hory (1344m n.m.) a kochali se výhledy na Krkonošská panoramata. Po večerech pak přišel vhod zejména kulečník, snowtubing a všemožné hry a zábava. Dobře užité prázdniny.

Krásný pocit, mít sjezdovku skoro jen sami pro sebe Příprava na sešup do údolí Frčíme z kopce dolů s větrem o závod Památeční fotka na vrcholu sjezdovky
Svištíme dolů po červené sjezdovce Motivační porada před sjezdem na skokánek Dobyvatelé Lysé hory si užívají ten pocit z převýšení Večerní partičky kulečníku, který jsme měli jen sami pro sebe

Zpět - Fotogalerie ZIMA Zpět - Fotogalerie LÉTO   Zobrazit VŠECHNY FOTKY
Zpět - Fotogalerie ZIMA Zpět - Fotogalerie LÉTO  

Klepnutím myší zobrazíte fotku ve větší velikosti. Pro uložení fotky do svého PC klepněte na náhled fotky pravým tlačítkem myši a zvolte "uložit cíl jako" nebo "uložit odkaz jako".