Jarní prázdniny - Rokytnice nad Jizerou (1. - 4. března)

Krásně vychytané jarní prázdniny. Počasí ukázalo svou vlídnější tvář a tak nejprve nasněžilo trošku prašánku a pak jsme si užívali slunečného azůra. V horních partiích se krásně jezdilo po utáhlém přírodním sněhu, níže pak zčásti po umělém. A zatímco kolegové lyžaři se šklebili, že se jim umělý sníh a vznikající muldy nelíbí, my jsme jásali radostí, protože hopsat a krosit se snowboardem na muldách je naprosto úžasné, zábavné a skvělé.

A tak jsme jezdili a trénovali jak obloučky, tak i všemožné hopsání a krosení. Zavítali jsme i do snowparku a nemohli si nechat ujít ani vystoupání do 1345m n.m. a dobytí Lysé Hory, kde se před námi otevřel krásný modrobílý svět, jak v pohádce. Večery jsme věnovali snowtubingu, kulečníku, promítání a hraní všemožných her. Není proto divu, že jsme nakonec uléhali krásně a radostně unavení do peřin, těšíce se na další den. Prostě úplně skvělě prázdniny a super hory.

Vyhříváme se na sluníčku pod
Lysou horou
Rozjezd od vrcholu lanovky na červenou sjezdovku Dobyvatelé Lysé hory v plné parádě Trénovali jsme na krásných širokých sjezdovkách
Zimní prosluněná pohodička na vrcholku sjezdovky Frčíme neohroženě z kopce s převýšením 700m Nádherné zážitky v pohádkově modrobílé krajině Chvilka odpočinku před řáděním na skokáncích

Večerní adrenalin na Snowtubingu

Zpět - Fotogalerie ZIMA Zpět - Fotogalerie LÉTO   Zobrazit VŠECHNY FOTKY
Zpět - Fotogalerie ZIMA Zpět - Fotogalerie LÉTO  

Klepnutím myší zobrazíte fotku ve větší velikosti. Pro uložení fotky do svého PC klepněte na náhled fotky pravým tlačítkem myši a zvolte "uložit cíl jako" nebo "uložit odkaz jako".