Den plný sportu a prožitků - Praha (8. května 2017)

Další krutopřísný sportovně prožitkový den s vyladěným 3-fázovým programem. Tentokráte speciálně pro mladé parkouristy. Trénovali jsme skoky, salta, přemety a polety vzduchem, pracovali se strachy, odvahou a soustředěností a hlavně si to parádně užívali.

Po důkladném znavení ve freestyle aréně jsme pokračovali parádními souboji v LaserGame, kde jsme důkladně vyklepali všechny protivníky a pořádně propotili trička. A na závěr ještě aquapark, skoky do vody, tobogány, skluzavky, sauna a jako třešnička na dortu kyblíkový čelenž, který nakonec zvládli úplně všichni. No mazec :)

V poloprázné hale plné trampolín se hopsá naprosto bombasticky Velkou zábavou se ukázalo i skákání s odrazem o zeď Honzík sbírá odvahu na krutopřísný sešup ke skokánku Pokud je někdo nerozhodný, zda si troufne, kamarádi rádi postrčí :)
Trénujeme všemožné skoky a polety na trampoškách Honzík dává svůj první gainer flip a rovnou z výšky 3 metrů Parta hustých killerů a přemožitelů Lasergame arény Památeční fotka na skvělou Mercuria LaserGame

Zpět - Fotogalerie LÉTO Zpět - Fotogalerie ZIMA   Zobrazit VŠECHNY FOTKY
Zpět - Fotogalerie LÉTO Zpět - Fotogalerie ZIMA  

Klepnutím myší zobrazíte fotku ve větší velikosti. Pro uložení fotky do svého PC klepněte na náhled fotky pravým tlačítkem myši a zvolte "uložit cíl jako" nebo "uložit odkaz jako".