Víkendovka ve Příhrazských skalách - Český ráj

Krásné toulání po Českém ráji. Lezli jsme po skalách a rozsedlinách, objevovali skalní průchody i neznámé cestičky nahoru a dolů, vydrápali se na kdejaký vrchol, objevovali nádherné přírodní scenérie a užívali si parádních výhledů do sluncem zalité krajiny z parádních skalních vyhlídek.

Na přenocování nám poskytl skvělé zázemí skalní převis, kde jsme si ustlali v napadaném listí a prožili tak dobrodružnou noc uprostřed krásné přírody. Po návratu do civilizace jsme si ještě zablbli na skákacích botech a završili tak skvěle strávený víkend.

Odpočinek na skalním ochozu Kluci se kochají dalekými výhledy Na jedné ze skalních vyhlídek. Co jsme vylezli my, zvládl i pes 4x4. Tajemná atmosféra ve skalách v noci
Připraveni na přenocování
mezi skalami
Krásná skalní vyhlídka pro odvážnější jedince Krutopřísný sešup dolů mezi skalami Závěrečné blbnutí na skákacích botech se stříkacími pistolkami

Zpět - Fotogalerie LÉTO Zpět - Fotogalerie ZIMA   Zobrazit VŠECHNY FOTKY
Zpět - Fotogalerie LÉTO Zpět - Fotogalerie ZIMA  

Klepnutím myší zobrazíte fotku ve větší velikosti. Pro uložení fotky do svého PC klepněte na náhled fotky pravým tlačítkem myši a zvolte "uložit cíl jako" nebo "uložit odkaz jako".