Na hřebenech Krkonoš (23. srpna - 26. srpna 2019)

Když je všude abnormální hic, hurá do hor, kde je chladnějic :). Zdolali jsme kdejakou skálu, užívali si dobrodružství v 1300m až 1500m nad mořem a prozkoumali, jaké to je pobývat chvíli v mraku, který se držel ve vrcholových partiích. Všude byly samé borůvky. Velké, šťavnaté, slaďoučké horské. Hodně, moc, všude. A tak jsme celé dni vypadali, jako bratrstvo modrých tlam.

Na hřebenech nás okouzlil i západ Slunce. Krásná podívaná. Zvlášť vysoko na horách. Tou dobou jsme tam už byli sami, nikde nikdo. Stíny se pomalu prodlužovaly, Slunce se ztrácelo v mlžném oparu a najednou šup a byla tma. A to bylo teprve dobrodružství :)

Na závěr jsme si dali putování po magických místech. Pro děti byla samozřejmě nejmagičtějším místem hopsací bublina či restaurace s domácí limonádou, ale podívali jsme se i tam, kde podle pověstí vyvěrá ze země záhadná energie, a kde se prý plní přání. A jako fakt - fungovalo to. Boží :)


Zpět - Fotogalerie LÉTO Zpět - Fotogalerie ZIMA   Zobrazit VŠECHNY FOTKY
Zpět - Fotogalerie LÉTO Zpět - Fotogalerie ZIMA  

Klepnutím myší zobrazíte fotku ve větší velikosti. Pro uložení fotky do svého PC klepněte na náhled fotky pravým tlačítkem myši a zvolte "uložit cíl jako" nebo "uložit odkaz jako".