Den plný sportu a prožitků - 29.10.2019

Skvělé 3-fázové sportovně-akční parkourové vyřádění, aneb skvělá akce pro harmonizaci dětské duše. Testovali jsme zbrusu novou JUMP JUMP JUMP arénu. Nácvik skoků, salt, přemetů a dalších akrobatických kreací a poletů vzduchem na trampoškách i do molitanových bazénů. Trénovali jsme prostorovou koordinaci, pilovali reakce v krizových situacích, odvahu, sebedůvěru i týmovou souhru, zejména v oblasti vzájemného koučinku a schopnosti analyzovat chyby a poučit se z nich.

Poté nás přivítala Mercuria LaserGame se svými úžasnými epickými SciFi arénami. Bojovali jsme laserovými zbraněmi, posilovali týmového ducha, dobývali nepřátelská území, hájili své pozice a svezli se i v simulátorech Virtuální reality. Nakonec nám přišlo vhod vyřádění a relax v Aquaparku. Salta ze skokánků, tobogány, divoká řeka, vířivky a tak dále. Prostě skvěle užitý sváteční den.


Zpět - Fotogalerie LÉTO Zpět - Fotogalerie ZIMA   Zobrazit VŠECHNY FOTKY
Zpět - Fotogalerie LÉTO Zpět - Fotogalerie ZIMA  

Klepnutím myší zobrazíte fotku ve větší velikosti. Pro uložení fotky do svého PC klepněte na náhled fotky pravým tlačítkem myši a zvolte "uložit cíl jako" nebo "uložit odkaz jako".