Skákací boty

Speciální pružinové sportovní nástroje, které po nasazení na boty umožňují skákání do výšky, rychlý běh nebo různé akrobatické kreace. Vynález navazuje na dávné mýty a pohádky o sedmimílových botách a umožňuje dosahovat výšky výskoku až 2m a rychlost běhu přes 40km/h (když se to umí :)).


Sportování na skákacích botech přináší radost, uvolnění a adrenalinové prožitky. Často je využíváme i k netradičnímu pojetí známých her, jako je fotbal, vybíjená, házená, florbal apod :)Chůze, běh i skákání je fyzicky náročná činnost, při které kromě fyzické kondice a vytrvalosti posilujeme i motoriku, orientaci v prostoru a správnou koordinaci pohybů.


Vedeme děti k radosti z pohybu, rozvíjíme soustředění se, odvahu, odpovědnost, sebevědomí, intuici. Harmonizujeme emoční a mentální programy, radost ze života, prožitky a uvědomění v "tady a teď".
Potřebné vybavení

Skákací boty vám zapůjčíme. Potřebujete jen obuv, která drží pevně na noze a vhodný oděv pro sportovní činnosti s ohledem na aktuální počasí (asi se trochu zapotíme).


Doporučujeme chrániče kolen, loktů, dlaní a helmu na hlavu - v případě potřeby zapůjčíme spolu se skákacími botami.
Fyzické předpoklady

Program běžně zvládají děti od 7 let. Pohyb na skákacích botech je fyzicky a koordinačně náročná činnost, je proto vhodné, aby dítě mělo alespoň trochu sportovní kondici a správné návyky držení těla při chůzi a běhu.


Při běhání a skákání dochází občas i k běžným pádům na zem, jako při jiných sportovních činnostech. Skákací boty nejsou vhodné pro děti s nadváhou.
Kdy a kde

Používáme zejména v prostředí městských parků (asfalt, tráva, hřiště, zpevněné cesty), pro pokročilé uživatele je pak možný i výlet do přírody, nebo po sídlišti. Odpolední akce v Táboře zpravidla v parku pod zimákem, případně dle domluvy. Skákací boty používáme občas i v rámci celodenních a vícedenních výjezdů do přírody. Pro bližší informace si napište o aktuální informace, či přímo poptejte objednávku dle Vašich potřeb (e-mail, sms, Facebook).


Za kolik


Slevy