Kroužek počítačů a Geocachingu

Kroužek je vhodný pro děti, které zajímají počítače, videa, internet a další digitální technologie. Pro děti, které nechtějí být jen obyčejnými pařany a uživateli, ale chtějí umět víc než ostatní.


Přirozené poznávání digitálních technologií zábavnými a hravými formami. Pomáháme dětem rozvíjet znalosti a dovednosti, dokázat uchopit a realizovat svá přání a vize. Učíme je efektivně komunikovat, dohodnout se s ostatními, pomáhat si a umět organizovat svůj volný čas.


Náplň kroužků

Pracujeme s moderními technologiemi, hravou a zábavnou formou rozvíjíme znalosti, dovednosti, kreativitu, představivost a logické myšlení. Používáme počítače, tablety, mobily, GPS, digitální foťáky a kamery, mikrofony, vysílačky, bezdrátové systémy, outdoorové kamery, internet, digitální mapy, grafické a střihové programy, interaktivní aplikace pro sport i zábavu atd. Dle zájmu navštěvujeme i vědecká a zábavní centra, lasergame, výstavy, expozice apod.Geocaching

Moderní celosvětová hra, která spojuje turistiku a moderní digitální technologie. Představuje tak lákavý způsob, jak zvednout děti od počítače a vyrazit do přírody prožít dobrodružství v moderním hledání pokladů.

Co je to Geocaching a jeho historie zde: www.primahory.cz/geocaching
Fotky a reportáž z takového hledání pokladů - např. zde.
Jak a kdy s námi na Geocaching - viz zde.
Bonusy - Doplňkové volitelné akce

Plánujeme i výlety za hravým poznáváním techniky a fyzikálních zákonů do IQ-Parku, IQ-Landie či Techmánie a na akční sci-fi dobrodružství do LaserGame.

Fotky a reportáž z IQ-parku na ukázku zde.
Videosestřih z IQ-parku na ukázku zde.Termíny a docházka

Kroužky jsou realizovány v PC učebně ZŠ Zborovská. Každý účastník má k dispozici svůj PC s připojením na internet. Vzhledem k velkému zájmu je k dispozici několik termínů. Účastníci navštěvují kroužek 1x týdně ve zvoleném termínu. Po dohodě lze umožnit i účast na více termínech současně.


Cena


Přihlášení

Na přihlášce zaškrtněte všechny časové možnosti, které vám vyhovují. Pokud vám vyhovují všechny termíny, pak zaškrtněte všechny. Podobně zaškrtejte i témata, která vás oslovují. Podle těchto údajů se pak budou vytvářet skupiny v jednotlivých termínech tak, aby byly pokud možno pohromadě děti stejných zájmů a podobného věku.