Záver sezóny na Lipně s výukou snowboardingu (27-29. března)

Ačkoli meteorologové strašili zataženou oblohou s deštěm, matka příroda nám ukázala svou vlídnou tvář a poslední lyžovací den v Lipně nad Vltavou byl ve znamení krásné slunečné oblohy. Sjezdovky zely prázdnotou, sněhu bylo tak akorát a tak se parádně jezdilo nahoru i dolů.

Šíma se ujal skvěle role instruktora a všichni snouborďáci se s přehledem naučili základy jízdy na prkně. V závěru dne pak dokonce začali i dávat celkem super obloučky na frontside i backside a někteří neohroženě přejížděli přes skokánky a terénní nerovnosti. Druhý den jsme si dali pohodu a relax, kluci dostříhali videjka dle vlastních scénářů a šli jsme si zablbnout, zasportovat a vyřádit do hopsárka. Všichni si tak užili fůru sportu, zábavy a bezva víkendovku.

Nácviky správné techniky padání vypadají trochu humorně Členové teamu se vyhřívají na sluníčku Kluci už zvládnou sjiždět a ještě se u toho šklebit do foťáku Adam sviští jako o závod
Památeční fotka na startu
skicrossové dráhy
Šíma si občas hrál na letadlo a zkoušel sílu zemské gravitace Startujeme jako správní závodníci Nainstalováni v zavírací se tlamě v Lipenském hopsárku

VIDEO
Šíma skáče

Zpět - Fotogalerie ZIMA Zpět - Fotogalerie LÉTO   Zobrazit VŠECHNY FOTKY z expedice
Zpět - Fotogalerie ZIMA Zpět - Fotogalerie LÉTO  

Klepnutím myší zobrazíte fotku ve větší velikosti. Pro uložení fotky do svého PC klepněte na náhled fotky pravým tlačítkem myši a zvolte "uložit cíl jako" nebo "uložit odkaz jako".