Výuka lyžování a snowboardingu

Chcete aby se Vaše děti zdokonalily v lyžařských či snowboardových dovednostech? Nebo jen aby si skvěle zajezdily pod vedením kvalifikovaného instruktora? Zajistíme dopravu, potřebné vybavení i program a vy se můžete v klidu věnovat své práci. Stačí si jen vybrat v nabídce akcí, nebo nám zavolat, sdělit Vaše konkrétní přání a dohodnout jejich realizaci. Dejte o sobě vědět, rádi vám vyjdeme vstříc.

Trénujeme začátečníky, pokročilé i ostřílené borce. Kvalitní základy, získání jistoty a praxe i pečlivé pilování stylu, carving, freestyle, freeride apod. Nabízíme Vašim dětem skvělou možnost vyrazit na hory, pohodově si zajezdit a zažít zábavu a dobrodružství v přírodě na čerstvém vzduchu.


Rozvoj, radost, zážitky

Využíváme moderní metodiky sportovního koučinku, kdy se výuka či trénink stává zábavou a přináší radost, uvědomění, pokroky i harmonizaci. Hrajeme si, bavíme se, dle potřeb rozvíjíme odvahu, vytrvalost, dotahování věcí do konce a schopnost vnímání dočasného neúspěchu jako přirozeného aspektu na cestě k cíli. Vedeme děti k radosti ze sportu i ze života, podporujeme získávání zdravé sebedůvěry a poznávání vlastního potenciálu.Individuální přístup - VIP režim

Děti často vyžadují speciální přístup. S čím se rodič trápí týden, zvládne specialista klidně za den. Zaměřujeme se na individuální potřeby a rozvoj klientů, pracujeme v malých skupinách 1-4 děti na instruktora. Používáme moderní výukové a tréninkové metody, využíváme outdoorové kamery, vysílačky a další technologické vychytávky. Vedeme klienty dle nejnovějších metodik osobního rozvoje.Doprava, půjčovna, All Inclusive

Dle dohody zajišťujeme dopravu přímo z místa bydliště a zpět, zapůjčení vybavení i oblečení, odbornou péči po celý den, permanentky, fotodokumentaci ve vysoké kvalitě, pitný režim a po dohodě i stravování. Rodiče se mohou doma v klidu věnovat své práci, my zajistíme aby se děti cítily skvěle a užily si prima hory.

Foto, video, dokumentace

V průběhu výcviku pořizujeme fotky či videa, která slouží jak k následnému rozboru techniky jízdy, tak i jako vzpomínková dokumentace zážitků a prožitků na horách, ke které se budete spolu s dětmi jistě rádi vracet. Z většiny akcí tak naleznete zde na webu reportáže a velmi kvalitně zpracované fotogalerie. Digitální fotografií a počítačovou grafikou se zabýváme i profesionálně, proto Vám v této oblasti můžeme nabídnout poměrně nadstandardní služby:

reportáž a fotky ze zimních prázdnin reportáž a fotky z jarní víkendovkyVideoklipy, medailonky

Na vícedenních akcích tvoříme i videosestřihy dle individuálních přání účastníků. Například medailonky, které zachycují dovednosti a pokroky jednotlivých členů expedice. Dle svých přání a schopností se pak děti na tvorbě mohou podílet jako jezdci, režiséři, střihači, zvukaři i kameramani (rádi je to naučíme). Ukázky podobné tvorby zde:

Medailonek z prvních rozjezdů na snowboardu Autorský klip z radosti a pokroků ve snowparku Autorská pohádka, jak borec se skokánkem bojoval Krátké videjko na památku na zdolávání nočních boxů Autorské video o hopsání na skokánku


Koučink a Osobní rozvoj


Koučink, terapie, osobní rozvoj

Má vaše dítě nějaké problémy? Nebo vy s ním? Zdá se vám, že s ním není vše v pořádku? Je podrážděné a zlobí, nebo nemluvné či uzavřené? Cítíte že v sobě má napětí, smutek, stres, špatně komunikuje? Rodiče jsou často pod vlivem zodpovědnosti, povinností a strachu, aby své děti vychovávali dobře. Avšak ruku na srdce, kdo rozumí dětské duši?

Využijte i Vy moderní metodiky sportovního a osobního koučinku, kdy se sportovní prožitky stávají nosnou vlnou pro realizaci procesu sebeuvědomění a osobního rozvoje. Dětem tak přinášíme nejen radost a vyžití, ale i sebeuvědomnění, harmonizaci, zodpovědnost a rozvoj osobnosti.

Během víkendu plného sportu, her, zábavy a prožitků se k těžkostem dětské duše dostaneme mnohem lépe, než při sezení v psychologické poradně. Často jen stačí nechat dětskou duši přirozeně mluvit a citlivě jí naslouchat. Při prožitkových aktivitách tak snadno zahlédneme zamčené dětské strachy, nejistoty, frustrace, nezvládnuté emoce, omezující mentální programy, smutky i vzteky, a následně s nimi pracujeme v rámci skupiny či individuálně. Pomáháme tak dětem nacházet odpovědi, vysvětlení a řešení, stejně jako efektivní komunikační mosty s rodiči i okolím.VIP režim

Některé děti potřebují více pozornosti, individálního vedení a pomoci. Například proto, že se cítí nejistě, mají různé strachy a omezení, nedokáží se zařadit do skupiny, nemají ještě potřebné návyky pro sportovní režim, nebo jsou třeba hyperaktivní či vyžadují neustálý dohled.VIP koučink Životní mapy

Na základě výstupů diagnostiky Životní mapy pracujeme na transformaci nevhodných mentálních programů, emočních vzorců, strachů, fóbií a frustrací. Učíme děti techniky efektivní komunikace s rodinou, kamarády a okolím.

Rozvíjíme zdravou sebedůvěru, zodpovědnost, odvahu, soulad těla + mysli + srdce (propojení fyzické, mentální, emoční a duchovní roviny bytí), schopnost koncentrace, vytrvalosti, dotahování do konce a pozitivní práce s chybou.Organizace výjezdů

Jednodenní výjezdy

Základní tréninková jednotka se 4-5 hodinami na sněhu. Zajišťujeme odvoz, celodenní odbornou péči, po dohodě i stravování, pitný režim a zapůjčení potřebného vybavení. Cílové lokality volíme tak, abychom minimalizovali dojezdovou vzdálenost a mohli více času strávit na sněhu. Po tréninku možné zařadit relax ve Wellness, či Aquapark.


Víkendovky

Nejvhodnější pro efektivní rozvoj, sportovní vyžití a správné užití si atmosféry na horách. Dva dny na sněhu, 4-6 hodin denně na sjezdovce. Možnost výběru z širokého spektra SkiAreálů v ČR i cizině. Odjezdy zpravidla v pátek navečer, abychom v sobotu mohli být na sněhu už brzy dopoledne, aniž by bylo nutné krátit si spánek brzkým vstáváním.

Zajišťujeme odvoz, celodenní odbornou péči, stravování, pitný režim a zapůjčení potřebného vybavení. Ubytování v prověřených penzionech a hotelech. Po tréninku možné zařadit relax ve Wellness, či Aquaparku. Večerní program věnujeme relaxaci, zábavě a hrám, případně večernímu lyžování nebo výuce zpracovávání videozáběrů natočených na sjezdovce. Z akce vytváříme krátkou reportáž, videa a profesionálně zpracované fotografie.


Prázdniny, prodloužené víkendy

Ideální volba pro maximální sportovní vyžití na horách. 3-6 dní na sněhu s možnostmi variabilní skladby programu dle individuálních potřeb a přání účastníků (2-3 fázové tréninky, výlety, relaxace, hry, dovádění, vzdělávání). Možnost výběru z širokého spektra SkiAreálů v ČR i cizině.

Zajišťujeme dopravu, celodenní odbornou péči, stravování, pitný režim a zapůjčení potřebného vybavení. Ubytování v prověřených penzionech a hotelech. Skladba celodenního aktivního programu podobná víkendovkám. Harmonogram dne příjezdu a odjezdu přizpůsobujeme dle typu a termínu akce. Například z domova odjíždíme už dopoledne a výcvik začínáme večerním lyžováním. Z akce vytváříme krátkou reportáž, videa a profesionálně zpracované fotografie.

Videoklip Jarní prázdniny,
foto a report zde a zde
Videoklip Zimní prázdniny,
foto a reportáž zde


Lokality - Ski Areály

Vybíráme dle potřeb, schopností a možností klientů. Nebo dle objednávky. Jezdíme do Krkonoš, Jeseníků, Jizerek, na Šumavu, Kralický Sněžník i do Alp. Horám se věnujeme už přes 20 let a tak máme po celé republice i v zahraničí vytipované jak dobré hotely a penziony, tak i sjezdovky a lanovky pro začátečníky i pro závodníky.

Po dohodě volíme lokality i dle požadavků a finančních možností klientů. Někdo upřednostňuje Alpy či Špindl, někdo je zase vděčný za levnější a bližší sjezdovky třeba na Jistebnicku nebo Vysočině. Dejte vědět, rádi vám vyjdeme vstříc.


Ceny a slevy

Cenové relace

Ceny jsou vytvářeny s ohledem na individuální přístup a maximální zaměření na potřeby každého účastníka, kdy výuku a tréninky realizujeme v režimu 1-4 děti na instruktora. Cenu mohou ovlivnit i Vaše konkrétní zadání a volba cílové lokality. Například víkendovka ve Špindlu s požadavkem pořádného zaježdění na nejlepších sjezdovkách bude cenově vyšší, než víkendovka pro úplné začátečníky směřovaná třeba na Vysočinu.

Výjezdy na hory

Půjčovna výstroje a oblečení

Foto, video

Koučink, diagnostika, terapieNadstandard


Přihláška a platba

Po odeslání přihlášky Vás vyrozumíme telefonem nebo e-mailem, zda na Vámi vybraném termínu je ještě volné místo. Až poté převeďte zálohu 1000,- Kč na účet: 1010582002/5500. Jako Variabilní symbol zadejte datum narození dítěte, do poznámky jméno. Doplatek pak hotově při odjezdu, nebo dle individuální domluvy také na účet.


Slevy

*) Slevy lze sčítat maximálně do 40%


Storno poplatky

Storno poplatky se vztahují na zrušení rezervace objednaných služeb a počítají se procentuelně ze složené zálohy. Představují náhradu škod za služby, které PrimaHory.cz musí objednávat v předstihu - zejména ubytování.Nabídka

Nahoře v menu klikněte na Kalendář akcí - přehled výjezdů na hory, které plánujeme. Jednodenky, víkendovky i akce na prázdniny. Stačí si jen vybrat. Můžete si však domluvit i termín a program dle Vašich přání, pokud vám nabídka nesedne. Dejte o sobě vědět, rádi vám vyjdeme vstříc.