Sportovní kroužek - Radost z pohybu

Všestranné sportovní vyžití spojené se zábavou, hrami a radostí z pohybu. Rozvíjíme dovednosti v široké škále sportovních aktivit. Jak v tělocvičně, tak v přírodě (viz níže). Vedeme děti k radosti z pohybu a sportování, učíme je efektivně komunikovat, dohodnout se s ostatními, pomáhat si a umět organizovat svůj volný čas.


Umožňujeme harmonizaci fyzické i psychické stránky, rozvíjíme fyzickou kondici, postřeh, rovnováhu, obratnost, prostorovou koordinaci, odpovědnost, vytrvalost, odvahu, sebevědomí, samostatnost, logické myšlení i intuici. Učíme překonávat omezení, transformovat strachy a rozvíjíme sebeuvědomění.Indoor (Tělocvična)

Pravidelné sportovní vyžití 1x týdně. Rozvíjíme všestrannost, podporujeme a umožňujeme individuální rozvoj, efektivní komunikaci a hlavně radost z pohybu.
Outdoor Léto (Letní aktivity v přírodě)

Doplňkové volitelné aktivity na odpoledne, celý den, víkendy či prázdniny. Příroda, radost, pohoda. Hory, hrady, zámky, rozhledny, přehrady, přírodní rezervace, zábavní parky a další zajímavá místa. Používáme outdoor kamery, GPS, vysílačky a další technologické vychytávky.Outdoor Zima (Zimní aktivity v přírodě)

Doplňkové volitelné aktivity na odpoledne, celý den, víkendy či prázdniny. Výjezdy na sjezdovky, na hory, máme vlastní půjčovnu vybavení i oblečení na lyžování i snowboarding. Používáme outdoor kamery, GPS navigace, vysílačky a další technologické vychytávky.


Fun&Fun (Haly a arény)

Doplňkové volitelné aktivity na odpoledne, o víkendech či prázdninách. Radost, pohoda, zábava, vyžití, harmonizace a netradiční sportovní i adrenalinové zážitky.
Termíny a místo

Sestřih z jarních
kroužků 2016
Trénujeme parkour
a akrobacii 2017


Výuka na HoverBoardu, první nesmělé pokusy Netradiční kombinace,
florbal a skákací boty

Kroužky v tělocvičně:

Outdoor a Fun&Fun aktivity:Cena a přihlášky